Filmy

Film: Microrasbora kubotai #52. AkwaGadka

Nowe rybki pojawiły się u mnie w nano akwarium. Jest to stadko Microrasbora kubotai, które do takich akwariów nadają się wręcz doskonale. W filmiku opisuję gatunek oraz tłumaczę, dlaczego właśnie na niego się zdecydowałem.

Czytaj więcej...

Film: Fluval kaskada z serii C #51. AkwaGadka

Prezentuję nowy filtr kaskadowy ze stajni firmy Fluval. Jest to nowość na polskim rynku, dlatego właśnie mnie zaciekawiła. Filtr ma kilka fajnych rozwiązań, na które warto zwrócić uwagę. Więcej oczywiście zobaczycie w filmie.

Czytaj więcej...

Film: Świeżaki w malawi - czyli naturalne pokarmy roślinne #50. Akwagadka

Po prezentacji mrożonych pokarmów pochodzenia zwierzęcego nadszedł czas na świeże i mrożone pokarmy roślinne. A zatem odcinek o świeżakach ;) Zobaczycie moje podstawowe pokarmy roślinne dla ryb i opowiem jak je podaję.

Czytaj więcej...

Film: Nowy aranż w Malawi #49. AkwaGadka

Przyszedł czas, kiedy postanowiłem przearanżować akwarium z pyszczakami. Dokupiłem ponad 30 kg kamieni aby dołożyć je do aktualnej aranżacji. W filmie omawiam zakupione kamienie i zmieniam wygląd baniaka. Efekt końcowy oceńcie sami :)

Czytaj więcej...

Film: Nowy filtr wewnętrzny Fluval U4 #48. AkwaGadka

Przyszedł czas na postawienie meekarium od nowa. Zacząłem szukać nowego filtra wewnętrznego, ale jeden z akwatuberów podsunął mi pomysł na takowy film. Wybrałem nietypowy dość filtr wewnętrzny z marki Fluval. Na filmie zobaczycie, dlaczego wybór padł właśnie na ten filtr.

Czytaj więcej...

Film: Świderki czyli Melanoides tuberculata #47. AkwaGadka

Ślimaki są często plagą i tym samym zmorą akwarystów. Jednak są też pożyteczne gatunki mięczaków, które w akwarium robią znacznie więcej dobrego, aniżeli złego. A w tym filmie mowa o popularnych świderkach, czyli Melanoides tuberculata. A czy wiecie, że jest to gatunek bardzo inwazyjny? O tym w filmie.

Czytaj więcej...

Film: Hejt akwarystyczny w sieci #46. AkwaGadka

Hejt na forach akwarystycznych zdarza się coraz częściej i można powiedzieć, że stał się powszechny. Jest to bardzo niekorzystna dla hobbystów tendencja i dlatego postanowiłem poruszyć ten temat. Skłonił mnie do tego ostatni mail od widza, który pyta mnie o opinię o jego zbiorniku i boi się wstawić jego zdjęcia na fora internetowe, bo obawia się właśnie o hejtowanie.

Czytaj więcej...

Film: Filtr Asap1050e pierwsze wrażenia po 4 miesiącach #45. AkwaGadka

Kilka miesięcy temu otrzymałem of firmy Aquael filtr na testy. Wtedy to zrobiłem prezentację samego filtra oraz dodawanych do niego akcesoriów. Dziś chce przedstawić Wam swoje wrażenia po 4 miesiącach jego użytkowania.

Czytaj więcej...

Film: Brudna robota, czyli czym czyścić szyby w akwarium? #44. AkwaGadka

Brudno wszędzie, glony wszędzie, co to będzie, co to będzie? A będzie czyszczenia akwarium i pokaz czym szoruję swoje baniaki. A troszkę tego jest.

Czytaj więcej...

Film: Co z tą kostką? #43. AkwaGadka

Kostka ShrimpSet Smart 20 stoi już od dłuższego czasu. Podstawowy problem z nią jest taki, że stoi pusta. Wciąż zastanawiam się co ma w niej pływać, ale potrzebuję Waszej pomocy. Obejrzyjcie moje rozterki i pomóżcie.

Czytaj więcej...

Copyright © akwarium.info.pl Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie całości lub części artykułów zabronione!