Aktualności

Targi ZooEgzotyka - 7 kwietnia 2019r.

kwiecien

Zapraszamy do odwiedzenia warszawskich targów egzotycznych 7 kwietnia 2019r. Targi odbywają się cyklicznie na ul. Siennickiej 40. Znajdziecie tu gady, płazy, ryby, rośliny tropikalne i akwarystyczne, dekoracje i akcesoria akwarystyczne i wiele innych produktów hobbystycznych.

Czytaj więcej...

Łowcy obcych - Zostań łowcą i dołącz do akcji!

Łowca slajder

W Polsce ruszył niezwykły projekt ekologiczny, który ma na celu lokalizowanie i obejmowanie monitoringiem roślin i zwierząt akwariowych introdukowanych do polskich wód, w których mogą stanowić zagrożenie dla naturalnego ekosystemu.

Czytaj więcej...

UE walczy z plastikiem!

plasticfish

Mamy dobrą wiadomość dla naszej planety! Unia Europejska rozpoczyna walkę z plastikiem, który masowo już zalega w oceanach i innych wodach! Jest już nawet wstepne porozumienie w tej sprawie.

Czytaj więcej...

Targi ZooEgzotyka - 10 lutego 2019r.

zooegzotyka luty

Zapraszamy do odwiedzenia warszawskich targów egzotycznych 10 lutego 2019r. Targi odbywają się cyklicznie na ul. Siennickiej 40. Znajdziecie tu gady, płazy, ryby, rośliny tropikalne i akwarystyczne, dekoracje i akcesoria akwarystyczne i wiele innych produktów hobbystycznych.

Czytaj więcej...

Targi ZooEgzotyka 2 grudnia 2018r.

zooeg

Zapraszamy do odwiedzenia warszawskich targów dnia 2 grudnia. Targi odbywają się cyklicznie na ul. Siennickiej 40. Znajdziecie tu gady, płazy, ryby, rośliny tropikalne i akwarystyczne, dekoracje i akcesoria akwarystyczne i wiele innych produktów hobbystycznych.

Czytaj więcej...

Konkurs CALRA 2018

carla2018ra

CALRA 2018 to trzecia edycja konkursu organizowanego na łamach forum roslinyakwariowe.pl przy współpracy z firmą CAL Aqua Labs i hurtownią akwarystyczną Nattec - wyłącznym dystrybutorem marki w Polsce. Do 14 czerwca możecie głosować na swoje ulubione akwaria konkursu CALRA 2018 na najładniejsze akwarium roślinne w Polsce. Zachęcamy do wspólnej zabawy - miej swój udział w wyborze akwarium publiczności.

Czytaj więcej...

Warszawskie Dni Akwarystyki 2018 nagrody i sponsorzy

Już za chwilę, a dokładnie w dniach 19-20 maja 2018 odbędzie się największa impreza akwarystyczna w Polsce. Wystawcami są nie tylko firmy, ale też stowarzyszenia, kluby, fora i osoby prywatne. Podczas WDA będzie wiele konkursów wraz atrakcyjnymi nagrodami dla uczestników!

Czytaj więcej...

PROGRAM V WARSZAWSKIEJ KONFERENCJI AKWARYSTYCZNEJ

Konferencja odbędzie się w sali 74 na Wydziale Nauk o Zwierzętach SGGW w Warszawie w godzinach 11.00-17.00. Rejestracja nie jest wymagana, udział w konferencji jest całkowicie bezpłatny!

Czytaj więcej...

Nowe warszawskie forum akwarystyczne - wawarium.pl

wawarium

Tradycyjne fora internetowe zanikają od pewnego czasu na rzecz grup portali społecznościowych. Jednak nie wszyscy ulegają popularnemu Facebookowi i korzystają aktywnie z tradycyjnych for internetowych. Z takiego założenia wyszła właśnie grupa warszawskich akwarystów, którzy założyli nowe forum pod adresem www.wawarium.pl

Czytaj więcej...

Water&Dragon - Warszawskie Targi Egzotyczne już 27 maja

Po raz kolejny mamy przyjemność zaprosić akwarystów i terrrystów na kolejną edycję targów Water&Dragon, które odbędą się 10 czerwca w Warszawie. To wydarzenie skupiające firmy dystrybucyjne, sklepy, hurtownie i hodowców z całej Polski. Odwiedzający mają okazje tym samym odwiedzić nie tylko wystawę zwierząt egzotycznych, ale też swojego rodzaju największy sklep akwarystyczno-terrarystyczny!

Czytaj więcej...

Wesprzyj Warszawskie Dni Akwarystyki 2018 i zgarnij wyjątkowe gadżety!

Warszawskie Dni Akwarystyki to obecnie jedno z kluczowych wydarzeń akwarystycznych w Polsce, które każdego roku powiększa się o nowe pomysły wychodzące od współtworzących je pasjonatów i naukowców. W ramach nadchodzącej 5-tej edycji wydarzenia odbędą się m.in.:  

Czytaj więcej...

Konkurs aranżacji akwariów Aquael

rek aquascaping 2018 banner 560x200 v02

Misją AQUAEL jest popularyzacja akwarystyki. Firma chce także budować silną pozycję polskich aquascaperów, również na arenie międzynarodowej.
Z tego powodu Aquael zaprasza wszystkich akwarystów do udziału w drugiej edycji Konkursu Aranżacji Akwariów AQUAEL, który odbędzie się w dniach 6-8 kwietnia 2018 r. w ramach Targów Animals Days w Nadarzynie.

Czytaj więcej...

Targi Egzotyczne "Water&Dragon" w Warszawie już 25 marca 2018r.

wdtargi

Zapraszamy na niezwykłą przygodę ze zwierzętami egzotycznymi zarówno wodnymi jak i lądowymi już 25 marca 2018r.. Na wystawie będziecie mogli także nabyć niesamowite egzotyczne rośliny oraz pełen asortyment akwa i terrarystyczny.

Czytaj więcej...

Copyright © akwarium.info.pl Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie całości lub części artykułów zabronione!