Filmy

Film: Stawiam zestaw akwariowy Juwel #67. AkwaGadka

67akwagadka

Nareszcie przyszedł i jest już na szafce. O czym mowa? O białym zestawie akwariowym marku Juwel. W filmie pokazuję dlaczego zdecydowałem się właśnie na ten zestaw i jakie są jego zalety.

Czytaj więcej...

Film: "Skrzynkowe" akwarium część 2 #66. AkwaGadka

66akwagadka

"Skrzynkowe" akwarium krok po kroku. Czyli proces zakładania akwarium krok po kroku.

Czytaj więcej...

Film: WDA 2018 - wywiad z Gosią z Dennerle

wywaidwdadennerle

Wywiad z Małgorzatą z firmy Dennerle Poland na stoisku podczas Warszawskich Dni Akwarystyki 2018.

Czytaj więcej...

Film: Zakładam "skrzynkowe" akwarium cz.1 #65. AkwaGadka

65akwagadka

Dzień wolny, zatem to najlepszy moment na założenie nowego akwarium. Buduję fishroom i stanęło w nim kolejne akwa Tym razem jest to zbiornik 45 litrów z filtracją wewnętrzną. Zwracam też uwagę na filtr Juwela, do którego można włożyć grzałkę. Tak też zrobiłem w tym wypadku. Fajne rozwiązanie, które polecam.

Czytaj więcej...

Film: Warszawskie Dni Akwarystyki 2018r.

W dniach 19-20 maja, w trakcie Dni SGGW na Wydziale Nauk o Zwierzętach, odbyła się piąta edycja Warszawskich Dni Akwarystyki. Jest to międzynarodowa  konferencja naukowa połączona z wystawą akwarystyczną akwarystyczną oraz wieloma konkursami akwarystycznymi. Prezentuję film pokazujący akwaria WDA.

Czytaj więcej...

Film: Zrobiłem szafkę pod akwarium z OSB #64. AkwaGadka

64akwagadka

W domu pojawiło się nowe akwarium, które miało wjechać na szafkę w sypialni. Ale co ze szkłem, które tam stało? Trzeba było je przenieść do nowej lokalizacji, ale nie było na czym go postawić. Dlatego postanowiłem na szybko zrobić szafkę z płyt OSB. Jak wyszło? Zobaczcie sami.

Czytaj więcej...

Film: Nielegalne Ampularie #63. AkwaGadka

63akwagadka

Ampularie to dośc popularne ślimaki w naszych akwariach, ale czy wiecie że sprzedaż ich w Polsce jest nielegalna? W tym filmie opowiadam o gatunku oraz o jego "wyroku" za inwazyjność.

Czytaj więcej...

Film: Skalar - słów kilka o legendzie akwarystyki #62. AkwaGadka

62akwagadka3

Skalar jest kojarzony przez każdego akwarystę. Jest to wręcz znak rozpoznawczy naszego hobby. Dziś opowiem kilka słów o tej majestatycznej rybie.

Czytaj więcej...

Film: Gąbka Seachem w prezencie #61. AkwaGadka

61akwagadka

Podczas targów WAD zakupiłem bakterie do akwariów i otrzymałem w prezencie ładną gąbeczkę. Gąbki do czyszczenia szyb w akwarium zna każdy, ale ta jest trochę inna i mnie pozytywnie zaskoczyła.

Czytaj więcej...

Film: Pat Mini - czyli legendarny filtr do akwarium #60. AkwaGadka

60akwagadka

Istnieją kultowe seriale, kultowe teatry, kultowe knajpy. A czy coś kultowego jest w akwarystyce? Moim zdaniem należy do nich mały i niepozorny filtr akwariowy Pat Mini. Podczas wymiany gąbki przyszło mi do głowy, żeby nakręcić film i opowiedzieć dlaczego mam tak dobre zdanie o tym małym urządzonku. Ale o tym już w filmie.

Czytaj więcej...

Copyright © akwarium.info.pl Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie całości lub części artykułów zabronione!