Tropical NANOVIT TABLETS

Już jest! Absolutnie nowy produkt stworzony specjalnie dla nanoakwarystów. Wychodząc naprzeciw potrzebom akwarystów posiadającym nanozbiorniki, Tropical przygotował pokarm Nanovit Tablets. 

Samoprzylepne minitabletki idealnie spełniają swoje zadanie, dostarczając mieszkańcom nanoakwariów optymalne składniki pokarmowe. Zachęcają ryby do żerowania tuż przy szybie akwarium, co umożliwia podziwianie ryb w pełnej okazałości. Niewielkie saszetki odpowiadają na potrzeby rynku w tym segmencie akwarystyki.

Tropical Nanovit Tablets to wybarwiająco-witalizujący pokarm w formie niewielkich tabletek z dużą zawartością naturalnych karotenoidów i 14-procentową zawartością spiruliny przeznaczony dla mieszkańców nanoakwarium. Polecany szczególnie dla niewielkich gatunków ryb wszystkożernych i mięsożernych oraz dla skorupiaków i ślimaków. Tabletki nie obciążają zbiornika nadmierną ilością substancji organicznych, co ułatwia utrzymanie czystości w nanoakwarium, a tym samym ogranicza rozwój glonów. Barwy ryb intensyfikują: naturalna astaksantyna, beta-karoten i ekstrakt z czerwonej papryki, które ponadto wpływają korzystnie na wiele procesów fizjologicznych, m.in. wzrost i rozmnażanie. Obecne w pokarmie mięczaki i skorupiaki, w tym smakowite kalmary, są źródłem bardzo dobrze przyswajalnego białka, a naturalny immunostymulator beta-glukan oraz substancje aktywne spiruliny wzmacniają układ odpornościowy ryb i skorupiaków.

 

Copyright © akwarium.info.pl Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie całości lub części artykułów zabronione!