Polska w Aqua Journal !

Jak to się stało że magazyn AquaJournal docenił polskich akwarystów i opisał nas w na łamach swojego magazynu? W najnowszym 206-tym numerze drukowanego Aqua Journal`u wśród siedmiu zaprezentowanych sklepów pokazana została wizytówka warszawskiego studia akwarystycznego peHa:68 !

peHa:68 to jedyny salon akwarystyczny w Warszawie. Studio już w pierwszych miesiącach zaskarbiło sobie rzesze fanów i zdobyło uznanie wśród nawet bardzo zaawansowanych akwarystów. W studiu akwaria zakładali tak słynni polscy aquascaperzy jak Norbert Sabat czy Piotr Dymowski.

Krąży opinia że już po pierwszej wizycie w studiu (i zarazem sklepie) można się w nim wprost zakochać. Nic dziwnego, że studio doceniają nawet za oceanem.

Przypominamy że studio to jednocześnie profesjonalny sklep akwarystyczny. Można w nim zakupić akwaria OptiWhite, preparaty, pokarmy, ryby, sprzęt oraz spotkamy ogromny wybór roślin, korzeni, kamieni i akcesoriów.

 

Zobacz więcej informacji o peHa:68

Kontakt do peHa:68
Ogrodowa 39/41 lok. P1
00-873 Warszawa

Kontakt:
+48 608 575 576
+48 509 913 373

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
http://peha68.pl

Czynne:
pn-pt: 11-19
Sob: 10-16

Copyright © akwarium.info.pl Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie całości lub części artykułów zabronione!