V Targi ZOO BOTANICA 2006

  

Firma Wigor, organizator Targów Zoologiczno-Botanicznych ZOO-BOTANICA 2005, które odbyły się w Hali Ludowej we Wrocławiu, pragnie zaprosić Państwa na kolejną edycję tych Targów, które odbędą się 08-10 września 2006. W ubiegłorocznej edycji uczestniczyło 120 firm, a Targi odwiedziło ponad 12 500 osób. Również w tym roku spodziewamy się tak dużego zainteresowania zarówno ze strony wystawców jak i osób zwiedzających.

Targi Zoologiczno-Botaniczne ZOO - BOTANICA 2006 są organizowane aby ułatwić Państwa firmie znalezienie nowych partnerów i kontrahentów handlowych z kraju i zagranicy. Jest to doskonała okazja do wymiany doświadczeń pomiędzy właścicielami firm z poszczególnych branż. Jako organizatorzy Targów jesteśmy przekonani, że staną się one ważne pod względem wymiany poglądów i informacji między uczestnikami Targów, jak również ułatwią Państwa firmom osiągnięcie sukcesów rynkowych.

Oddajemy do Państwa dyspozycji obiekt wystawienniczy w centrum Wrocławia o powierzchni 6.000 m2 wewnątrz Hali i ponad 10.000 m2 na zewnątrz. W obiekcie znajdują się restauracje, bary szybkiej obsługi i sale konferencyjne. Obok terenów wystawienniczych znajduje się parking strzeżony i bezpłatny parking tylko dla wystawców. W pobliżu Hali Ludowej znajdują się liczne hotele o wysokim standardzie w umiarkowanych cenach. Wielkim atutem naszych Targów ZOO-BOTANICA 2006, oprócz doskonałego położenia obiektu, dobrej infrastruktury targowej i organizacji, są bardzo umiarkowane ceny za powierzchnie wystawienniczą.

Serdecznie zapraszamy!

Copyright © akwarium.info.pl Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie całości lub części artykułów zabronione!