MAGNET CLEANER 2 IN 1 – czyścik do szkła i akrylu!

AQUAEL prezentuje nowość: MAGNET CLEANER 2 IN 1 – uniwersalne dwufunkcyjne czyściki magnetyczne przeznaczone do szybkiego i wygodnego usuwania glonów ze ścianek w akwariach słodkowodnych i morskich wykonanych ze szkła lub akrylu.

Czyściki MAGNET CLEANER 2 IN 1 stanowią zupełnie nową propozycję na rynku. Posiadają bowiem podwójny (a w zasadzie nawet potrójny!) system czyszczenia w postaci klasycznego skrobaka oraz miękkiej szczotki, nie rysującej czyszczonej powierzchni.

W komplecie znajdują się dwa rodzaje skrobaków, które można zamiennie dołączać do czyścika w razie potrzeby: stalowy, przeznaczony do czyszczenia szklanych zbiorników oraz wykonany z tworzywa sztucznego, dedykowany do delikatniejszych i bardziej podatnych na uszkodzenia mechaniczne (zarysowania) akwariów wykonanych z polimetakrylanu metylu, zwanego potocznie akrylem. 

Takie rozwiązanie sprawia, iż MAGNET CLEANER 2 IN 1 sprawdza się nawet w najtrudniejszych warunkach - doskonale usuwa z szyb wszystkie rodzaje glonów w tym także twarde i oporne na czyszczenie glony wapienne wytwarzające się w zbiornikach morskich. Nowe czyściki są przy tym wyjątkowo wygodne w stosowaniu. Duży, ergonomiczny uchwyt sprawia, że bez wysiłku można czyścić nimi nawet znaczne powierzchnie szyb. Pływająca część wewnętrzna pozwala zaś na prostą kontynuację pracy nawet razie przypadkowego rozłączenia się elementów czyścika.

Nowe MAGNET CLEANER 2 IN 1 są dostępne w szerokiej gamie modeli dostosowanych wielkością do różnej grubości szyb, w tym nawet do bardzo dużych zbiorników wykonanych z 18-milimetrowego szkła lub akrylu. W ofercie AQUAEL znajdują się również wymienne ostrza do skrobaków pozwalające na korzystanie z urządzenia przez bardzo długi czas.
- 2 w 1 – skrobak i czyścik
- do akwariów słodkowodnych i morskich
- do zbiorników ze szkła i akrylu
- pełna gama rozmiarów - również do grubych szyb (nawet do 18 mm)
- pływająca część wewnętrzna
- ergonomiczny kształt uchwytu
- wymienne ostrza

Dostępne wielkości czyścików:

 

Najmniejszy czyścik S jest idealny do niewielkich krewetkariów oraz zbiorników nano. Rozmiar M jest przeznaczony do akwariów średnich (około 100 litrów), natomiast wersja L do akwariów o pojemności około 300 litrów. Największy czyścik z serii nadaje się do potężnych akwariów o grubości szkła nawet 18 mm.

Gwarantuje to, że każdy akwarysta może bez problemu dobrać czyścik idealny dla swoich potrzeb.

 

Copyright © akwarium.info.pl Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie całości lub części artykułów zabronione!