KREakcja – kreowanie podwodnych pejzaży

Kreakcja Tetra 2016

 Warsztaty akwarystyczne

Akwarystyka przez lata zmieniała swoje oblicze. Dzisiaj to nie tylko pielęgnacja ryb i zbiornika, to również często sposób na ciekawe zaaranżowanie wnętrza, sposób na spokój, wyciszenie i ukojenie. Warsztaty sprawią, że pięknie zaaranżowane zbiorniki będą na wyciągnięcie ręki, okażą się też prostym w realizacji zadaniem. Cierpliwość, zaangażowanie i przede wszystkim wrażliwość na piękno podwodnego świata wydają się być cechami współczesnego akwarysty. Dodajmy do tego jeszcze odrobinę fantazji a podwodny ogród stanie się rzeczywistością.

Akwarystyka jest jego pasją od zawsze. Jest miłośnikiem japońskiego stylu naturalnego. Wielokrotnie uczestniczył w międzynarodowych konkursach akwarystycznych (IAPLC, AGA, GAPLC). W najbardziej prestiżowym wydarzeniu The International Aquatic Plants Layout Contest (IAPLC) w 2014 roku Paweł zajął 4 miejsce wśród uczestników z Polski. Stał również po drugiej stronie, jako juror, ostatnio w "Concurso Aqualux de Aquapaisagismo 2014” w Brazylii. Współtworzył poradniki akwarystyczne. Jest prelegentem wykładów i pokazów z tematyki podstaw i aranżacji akwariów naturalnych. Na co dzień dba o własne akwaria, projektuje, zakłada i pielęgnuje akwaria komercyjne. Osoba lubiana i ceniona w świecie światowego aquascapingu, chętnie dzieląca się swoimi doświadczeniami. Paweł jest żonaty i ma dwoje dzieci.

Paweł Iglewski przekaże wiele praktycznych wskazówek, porad i przemyśleń dotyczących akwarystyki roślinnej. Uczestnicy poznają tajniki warsztatu i sposoby na optymalne wykorzystanie aranżowanej powierzchni. Prowadzący podzieli się zdobytymi doświadczeniami i podpowie:
• Czym jest naturalna akwarystyka (historia, style i trendy).
• Jak szukać inspiracji akwarystycznych w naturze.
• Zasady projektowania w naturalnej akwarystyce.
• Przykłady jak poprawnie ułożyć własną aranżację.
• Jak pielęgnować mieszkańców zbiornika i cały podwodny świat po jego stworzeniu

Program przewiduje również:
• Pokaz zakładania akwarium
• Podczas warsztatów uczestnicy otrzymają materiały informacyjno-edukacyjne od marki Tetra, próbki pokarmów (różne rodzaje), próbki preparatów, będą też mogli zawalczyć w konkursie o cenne nagrody

Warsztaty odbędą się w następujących lokalizacjach:
13.10.2016 Rzeszów (Aleja Kopisto 1)
Multikino  sala nr 7
godz. 18.30-21.30

27.10.2016 Bydgoszcz (ul. Marsz. Ferdynanda Focha 48)
Multikino  sala nr 7
godz. 18.30-21.30

17.11.2016 Łódź (ul. Piłsudskiego 5)
Multikino  sala nr 7
godz. 18.30-21.30

Aby wziąć udział w warsztatach wypełnij formularz rejestracyjny oraz krótką ankietę.
Każde zgłoszenie zostanie potwierdzone mailem zwrotnym.

Weź udział w konkursie Tetra

 

Copyright © akwarium.info.pl Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie całości lub części artykułów zabronione!