Skumaj sie z Naturą - Ogólnopolska Konferencja Przyrodnicza

smumajsie20181

Mamy zaszczyt zaprosić wszystkich do wzięcia udziału w ogólnopolskiej konferencji naukowej, która odbędzie się w dniu 27 stycznia 2018 r. w Białymstoku, pod hasłem „Skumaj się z Naturą!”. Miejscem obrad konferencji będzie Instytut Biologii Uniwersytetu w Białymstoku, ul. Ciołkowskiego 1J, 15-245 Białystok. Problematyka naszego spotkania będzie wielowątkowa, ze szczególnym uwzględnieniem ichtiobiologii i herpetologii (zwierzęta rodzime i egzotyczne), jednak ze względu na zainteresowanie ornitologią i teriologią chcemy wesprzeć również te działy zoologii.

W trakcie konferencji zaplanowano kilka wykładów plenarnych oraz prezentacje naukowe w formie prelekcji i sesji posterowej. Szczególnie zależy nam na uczestnictwie jak największej liczby młodych badaczy, doktorantów i studentów. Chcemy, aby nasza konferencja stała się impulsem dla nawiązywania współpracy naukowej między różnymi ośrodkami naukowymi w kraju. Dlatego prosimy jednocześnie o jak najszersze rozpropagowanie informacji o naszej konferencji.

  Termin:
27 stycznia 2018r.
Wydarzenie całodniowe

Miejsce:
Instytut Biologii Uniwersytetu w Białymstoku
Ciołkowskiego 1J, 15-245 Białystok

Kontakt:

Rafał Maciaszek
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel.: 798 763 792

Piotr Łapa
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel.: 518 825 144

Więcej na: www.SkumajsiezNatura.pl

 

Copyright © akwarium.info.pl Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie całości lub części artykułów zabronione!