GreenArt - niezwykłe studio akwarystyki roślinnej

W Sosnowcu powstało niezwykłe miejsce, które zachwyci wszystkich miłośników akwarystyki roślinnej. Na ul. Modrzejowskiej 47 zostało otwarte studio akwarystyki roślinnej GreenArt. Studio prowadzone jest przez niezwykłego pasjonatę oraz bez wątpienia mistrza sztuki aquascapingu. Zapraszamy do zapoznania się z nasza opinią o GreenArt.

Studio już na wstepie prezentuje różne akwaria. Od małych kostek do dużych zbiorników z pięknymi aranżacjami. Ilość zbiorników na pewno nie zawiedzie żadnego pasjonata akwarystyki roślinnej, bo każdy znajdzie tu coś dla siebie.
 
 
 
 
 
Tak piękne trawniki nie są do obejrzenia w każdym sklepie. W GreenArt to standard. Natomiast niewątpliwą zaletą jest to, że założyciel studia z przyjemnością i pasją opowie każdemu i wytłumaczy tajniki tworzenia oraz utrzymywania akwariów w takiej kondycji.
 
Studio pojawia się również na imprezach targowych w całej Polsce. Na Warszawskich Targach Egoztycznych Water&Dragon studio zaprezentowało nie tylko piękne akwaria, ale też aranżacje wabikusa.
 
Oprócz swojego profesjonalizmu, studio GreenArt może się poszczycić bardzo atrakcyjnymi cenami! Wiele roslin, nawet tudnych do zdobycia, są w konkurencyjnych cenach nawet w porównaniu do sprzedaży internetowej.
 
W studiu GreenArt znajdziecie nie tylko rośliny koszyczkowe. Jak na nowoczesny sklep przystało w ofercie znajdują się też (oczywiście) rośliny z hodowli invitro.
 
Sklep specjalizuje się również w paludariach :-)
 
 
A oto jedna z "wisienek na torcie". W studiu możecie znaleźć fantastyczne "słoiki" z roślinnymi aranżacjami. Takich cudeniek nie spotkaliśmy jeszcze w żadnym ze studiów akwarystycznych :-)

Miejsce:
Modrzejowska 47, Sosnowiec

Kontakt:
tel. 533 995 733

 

Copyright © akwarium.info.pl Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie całości lub części artykułów zabronione!