Wesprzyj Warszawskie Dni Akwarystyki 2018 i zgarnij wyjątkowe gadżety!

Warszawskie Dni Akwarystyki to obecnie jedno z kluczowych wydarzeń akwarystycznych w Polsce, które każdego roku powiększa się o nowe pomysły wychodzące od współtworzących je pasjonatów i naukowców. W ramach nadchodzącej 5-tej edycji wydarzenia odbędą się m.in.:  

- V Warszawska Konferencja Akwarystyczna - międzynarodowa konferencja naukowa, w ramach której przewidziano wystąpienia polskich i zagranicznych naukowców i specjalistów z zakresu szeroko pojętej ichtiobiologii i akwarystyki!

- Międzynarodowa Wystawa Akwariów - największa wystawa akwarystyczna     w Warszawie, na której prezentowana jest przede wszystkim różnorodność podwodnego świata - zarówno ryb, skorupiaków i mięczaków, jak również ich środowisk. Do zobaczenia są tu zbiorniki w stylu naturalnym, akwaria biotopowe, ozdobne, z krewetkami i rakami. Nie zabraknie akwarystyki morskiej! Wszystkie zbiorniki biorą udział w konkursie na Najlepsze Akwarium WDA2018!

- Warsztaty Akwarystyczne - w jaki sposób założyć akwarium? jak je pielęgnować? jak zapewnić właściwe warunki do chowu i hodowli zwierząt? - o tym w ramach Warsztatów powiedzą zaproszeni specjaliści z Polski  i zagranicy!

KWA - Konkurs Wiedzy Akwarystycznej - konkurs polegający na prawidłowym rozpoznaniu gatunku ryby, skorupiaka lub mięczaka poprzez podanie jego nazwy gatunkowej i zwyczajowej!
WSC - Warsaw Shrimp Contest - międzynarodowe mistrzostwa krewetek ozdobnych, które oceniane będą przez międzynarodowe Jury. Oceniane są m.in. zdrowie zwierząt i ich długość ciała, ale przede wszystkim ubarwienie, które w przypadku tych skorupiaków jest bardzo różnorodne!
wac - Warsaw Aquascaping Contest - konkurs polegający na stworzeniu aranżacji    w stylu naturalnym!
adp1

- Akwarium dla Przedszkolaka - zakładamy akwaria z krewetkami w przedszkolach, które dostarczyły nam najciekawsze prace 3D przedstawiające wodne stworzenia!

- Sesja Młodych Ichtiobiologów - nagradzamy najlepsze prace badawcze młodych polskich naukowców!

Warszawskie Dni Akwarystyki to często jedna z nielicznych możliwości poznania zwierząt wodnych, jak również ich opiekunów, a także pasjonatów i specjalistów chcących dzielić się swoim doświadczeniem z innymi!   

wda rybka

Niestety, organizacja tak rozbudowanego wydarzenia wiąże się z całkiem dużymi kosztami. Chciałbym by Warszawskie Dni Akwarystyki mogły być organizowane na coraz wyższym poziomie przy jednoczesnym zachowaniu ich dotychczasowej formy - wolnego wstępu dla wystawców i zwiedzających.   

Zachęcony zapałem i chęcią pomocy wielu osób uruchomiłem zbiórkę, z której rzecz jasna całkowity dochód przeznaczony zostanie na pokrycie kosztów związanych z organizacją Warszawskich Dni Akwarystyki. Za wsparcie chciałbym się odwdzięczyć – wybierając poszczególne progi otrzymujecie zatem wymienione w nich nagrody :)

Uwaga! Jeśli chcesz zdobyć nagrody zawarte w danym progu wsparcia, wpłacając środki koniecznie wybierz ten próg wsparcia - o ile jest jeszcze dostępny; nie wpłacaj wymaganej kwoty bez wcześniejszego kliknięcia na próg z nagrodami.

A oto nagrody, które czekają na Was w poszczególnych progach wsparcia:

PRZYKŁADOWE FOTOGRAFIE MIKROSKOPOWE KREWETEK

wdazrzutka1

PRZYKŁADOWE PLAKATY ZE WZORCAMI RASOWYMI KREWETEK

wdazrzutka2   wdazrzutka3
 wdazrzutka4  wdazrzutka5
Wesprzyj organizatorów WDA!
 zrzutka logo
 
 

Warszawskie Dni Akwarystyki 2018

  Termin:
18-20 maja 2018r.
godziny: 10-17

WSTĘP WOLNY

Miejsce:
Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie
Wydział Nauk o Zwierzętach
Budynek 23
Ciszewskiego 8
02-787 Warszawa

Kontakt do organizatora:

RAFAŁ MACIASZEK
Koordynator projektu
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
+48 798 763 792

 

Copyright © akwarium.info.pl Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie całości lub części artykułów zabronione!