Zoobotanica 2013 - stoiska targowe cz.1

13-15 września 2013r. odbyła się już XII edycja targów Zoobotanica. Praktycznie połowę hali targowej stanowiły w tym roku stoiska firm akwarystycznych, stowarzyszeń, hodowców i for internetowych. Prezentujemy pierwszą część fotoreportażu branżowej części targów.

Hala jak zawsze przy dużej imprezie targówej została stosownie oznaczona.

 

Przy wejściu do dyspozycji odwiedzających była obszerna tablica informacyjna. Można było się tam zapoznać z pełnym programem targów, listą prelekcji, informacją o partnerach targów.

 

Portal akwarium.info.pl pełnił rolę patrona medialnego targów :-)

 

Firma Juwel otrzymała nagrodę za najlepsze stoisko targowe. Na zdjęciu dyplom od organizatora dla firmy.

 

Trzeba przyznać, że akwarium zaprezentowane przez firmę Juwel przyciągało uwagę zwiedzających.

 

Kolejne akwarium firmy Juwel. Białe zestawy akwariowe to jedna z nowości firmy Juvel. Trzeba przyznać że zestaw wygląda bardzo przyjemnie. Podobna kolorystyka zestawów akwariowych już od dawna znajduje się w domach akwarystów spoza polskiej granicy.

 

Juwel oprócz pięknych zbiorników akwariowych zaprezentował też pełną gamę swoich produktów. Począwszy od teł, karmników, kończywszy oczywiście na samych zestawach akwariowych.

 

Kolejny, największy zbiornik ekspozycyjny firmy Juwel. Nalezy dodać ze tu również tło jest produktem któy znajduje się w ich ofercie. Kompozycja bardzo efektowna i z pewnością zachęcająca do stworzenia własnego akwarium na bazie produktów Juvela.

 

Przedstawiciel firmy Juwel Szymon Zając wraz z dyplomem za najlepsze stoisko targowe.

 

Na szczęście na targach mogliśmy spotkać też firmy zajmujące się akwarystyką morską. Aqua-Koral to firma zajmująca się sprzedażą i zakładaniem akwariów ze słoną wodą.

 

Stoisko mimo że bez efektownej aranżacji cieszyło się dużą popularnością. To za sprawą kompetentnej obsługi stoiska, która z przyjemnością i pasją dzieliła się swoją wiedzą z odwiedzającymi.

 

Koralowce prezentowane na stoisku były do kupienia

 

Jedno z akwariów firmy Argus

 

Stoisko firmy Argus. Firma od lat zajmuje się projektowaniem i zakładaniem akwariów dla firm i osób prywatnych.

 

Akwarium firmy Aquagarden prezentowało korzenie obrośnięte mchem. Korzenie można było zakupić w czasie targów w atrakcyjnych cenach.

Aquagarden to firma polska, która od kilkunastu lat zajmuje się hodowlą roślin i krewetek. hodowla liczy 25 zbiorników hodowlanych (od 40L do 100L) oraz 600L akwarium morskie z koralowcami twardymi SPS. Hodowla wciąż się rozwija i sukcesywnie zwiększana jest ilość zbiorników jak i krewetek.

 

Na zwieńczeniu zbiornika Aquagarden można było obejrzeć efektowaną aranżację z mchów.

 

Na stoisku Aquagarden można było zakupić rośliny, nawozy i akcesoria.

 

Aquagarden oferował w czasie targów również krewetki słodkowodne. Pod koniec 2 dnia targów akwaria zostały orzez klientów mocno przetrzebione, co świadczyło o bardzo dużym zainteresowaniu ze strony odwiedzających targi.

 

 

Zobacz wszystkie fotoreportaże:
Zoobotanica 2013 - wystawa "W labiryncie"
Zoobotanica 2013 - stoiska targowe cz.1
Zoobotanica 2013 - stoiska targowe cz.2
Zoobotanica 2013 - stoiska klubów i for internetowych
Zoobotanica 2013 - akwaria wystawowe
Zoobotanica 2013 - konkurs aranżacji Nanoakwariów
Zoobotanica 2013 - wystawa krewetkariów 

Copyright © akwarium.info.pl Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie całości lub części artykułów zabronione!