Petfair 2014r.

W dniach 6-7 września 2014r. odbyły się targi zoologiczne PetFair 2014. Przedstawiamy fotorelację z akwarystycznej części tej imprezy.

Tegoroczna edycja targów Petfair niestety nie obfitowała w większe atrakcje akwarystyczne. Jedno akwarium z rybami na całych targach i brak chęci ze strony firm nie napawa optymizmem. Zarząd targów zapewnia jednak, że kolejne Petfair będą obfitowały w wiele stoisk akwarystycznych i nie zabraknie niczego dla entuzjastów podwodnego świata.

Niemniej innowacyjne rozwiązania produktów firm Zoolight oraz Collar, świadczy że branża akwarystyczna idzie w dobrym kierunku. Nowinki techniczne coraz częściej pojawiają się w tradycyjnej akwarystyce. Z niecierpliwością czekamy na pojawienie się aPUMP w polskiej dystrybucji oraz oświetlenia LED, które na pewno będzie stanowiło mocną konkurencję dla podobnych lampek LEDDY SMART.

Życzymy też dużo cierpliwości w dążeniu do sukcesu twórcom eGat.eu. Wiemy doskonale, że zdobycie tak ogromnej ilości informacji do encyklopedii nie jest sprawą prostą. Jednak mocno kibicujemy jej twórcom.