Nowe warszawskie forum akwarystyczne – wawarium.pl

Tradycyjne fora internetowe zanikają od pewnego czasu na rzecz grup portali społecznościowych. Jednak nie wszyscy ulegają popularnemu Facebookowi i korzystają aktywnie z tradycyjnych for internetowych. Z takiego założenia wyszła właśnie grupa warszawskich akwarystów, którzy założyli nowe forum pod adresem www.wawarium.pl

Nazwa forum to skrzyżowanie wyrazów “Warszawa” oraz “Akwarium”. Dało ono wdzięczne połączenie w aktualną nazwę forum. Pomimo że jest to stosunkowo świeża grupa, to już skupiła znaczną ilość zapalonych akwarystów, chętnych do tworzenia społeczności. Jednak to nie wszystko. Członkowie forum już zapowiedzieli swój udział w imprezach branżowych jak: Warszawskie Dni Akwarystyki, czy targi Water&Dragon.

Forum to również spotkania warszawskich akwarystów w “realu”, czyli meetingi mające na celu wymianę doświadczeń, dyskusje i towarzyskie rozmowy nie tylko za ekranem komputera.

Tak szybkie działania oraz rozbudowa wielu wątków na forum nie budzi wątpliwości, że witryna już odniosła sukces i skupi prawdziwych pasjonatów z Warszawy i okolic.