Polish Aquascaping Contest 2021

Z przyjemnością ogłaszamy koleją edycję Polish Aquascaping Contest 2021. To polski konkurs, który ma za zadanie popularyzację akwarystyki w stylu naturalnym i aquascaping’u oraz budowanie silnej pozycji polskich aquascaper’ów na arenie międzynarodowej.

Konkurs odbywa się w kilku kategoriach i każda dotyczy innego rozmiaru akwarium.

Polish Aquascaping Contest  kategorie

Aquascaping to sztuka aranżacji akwariów. Aquascaper to artysta malujący podwodny pejzaż korzeniami, skałami oraz bujną, kolorową roślinnością.


Polish Aquascaping Contest 2021 – przydatne linki

Sędziowie konkursu PAC 2021

Regulamin konkursu PAC2021


Organizatorzy Polish Aquascaping Contest 2021

Elite Expopeha:68 – Akwarystyka naturalna
Elite Expo to organizator największych targów zoologicznych w Europie Środkowo-Wschodniej. Kolejna edycja Pet Expo odbędzie się 17-19 września 2021 roku w Bydgoszczy. Wydarzenie odbywa się w formule biznesowej. Elite Expo to także wydawca pierwszego na rynku wydawniczym w Polsce magazynu lifestylowego dla właścicieli i miłośników zwierząt. Pets Style dostępny jest bezpłatnie i tylko w wersji elektronicznej. Magazyn to ciekawe artykuły w niebanalnej szacie graficznej z dużą ilością zdjęćpeHa:68 to lider na polskim rynku akwarystycznym w dziedzinie projektowania i zakładania akwariów w stylu naturalnym oraz akwariów roślinnych. peHa:68 to także największy salon akwarystyczny w Polsce poświęcony aquascaping’owi. Na 120 m kw. prezentowane są akwaria w stylu naturalnym. W ofercie znajdziecie także materiały dekoracyjne i największy w Warszawie wybór roślin do akwarium.

Najważniejsze daty

  • 01.06.2021 – rozpoczęcie przyjmowania zgłoszeń
  • 31.08.2021 – zakończenie przyjmowania zgłoszeń
  • 01.10.2021 – ogłoszenie wyników

Sponsorzy PAC 2021

polish aquascaping contest 2021