Firma akwarystyczna straszy sądem i policją?

Na serwisie wykop.pl pojawił się dość kontrowersyjny wpis odnośnie jednej z polskich firm akwarystycznych. Przeczytać tam możemy, że firma ta straszy sądem i policją!

Jeden z użytkowników drogi krajowej nagrał filmik przedstawiający zachowanie się kierowcy, jadącego samochodem dostawczym, który oznakowany jest logiem firmy akwarystycznej. Również nadruki na samochodzie sugerują, że jest to samochód firmowy.

Zapraszamy do zapoznania się z nagranym filmem, umieszczonym na kanale YouTube

O ile z różnymi sytuacjami można na polskich drogach się spotkać i raczej nie wielu ludzi to dziwi, tu też by pewnie zachowanie kierowcy ciężarówki przeszło bez echa.

Jednak jeden z internautów postanowił przesłać link do firmy, zwracając uwagę na, jego zdaniem, niepoprawne zachowanie kierowcy ciężarówki. Wygląda to oczywiście na poprawną, obywatelską postawę, która przez wiele firm  została by wręcz nagrodzona.

Jak twierdzi osoba, która przesłała maila do omawianej firmy, otrzymała odpowiedź w której jest straszona sądem i policją jeśli nie usunie filmu w trybie natychmiastowym.

Oczywiście wśród internautów wywołało to olbrzymią burzę i dziesiątki negatywnych komentarzy w których krytykują postępowanie firmy. Treść odpowiedzi została również opublikowana na serwisie wykop.pl

Czy zachowanie firmy akwarystycznej jest poprawne? Z punktu widzenia internautów, uczestniczących w dyskusji – nie.

Wątek opisujący sytuację na wykop.pl: http://www.wykop.pl/wpis/12144281/uzytkownik-markoopolo-wrzucil-nastepujace-znalezis/