Konkurs aranżacji akwariów Aquael (2018)

Misją AQUAEL jest popularyzacja akwarystyki. Firma chce także budować silną pozycję polskich aquascaperów, również na arenie międzynarodowej.

Z tej okazji Aquael zaprasza wszystkich akwarystów do udziału w drugiej edycji Konkursu Aranżacji Akwariów AQUAEL, który odbędzie się w dniach 6-8 kwietnia 2018 r. w ramach Targów Animals Days w Nadarzynie.

Zadaniem uczestników będzie stworzenie najładniejszej aranżacji akwariowej w dowolnym stylu w pierwszym dniu Targów. Urządzone zbiorniki będą oceniane przez jury składające się z grona ekspertów. Jednym z oceniających będzie gość specjalny – Chen Yaming – znany mistrz aquascapingu i organizator międzynarodowych konkursów w Chinach.

Na zwycięzców czekają wyjątkowo atrakcyjne i prestiżowe nagrody! Jury konkursowe dokona wyboru dwóch najlepszych i najładniejszych aranżacji akwariów i nagrodzi ich wykonawców. Dwaj aquascaperzy, jako zespół, wezmą udział w międzynarodowym konkursie The CIPS International Aquascaping Contest (CIAC) w Chinach, w dniach 27-30 września 2018 r. Zwycięzcy będą reprezentować nasz kraj wśród najlepszych na świecie aquascaperów.
Trzecia wyróżniona w konkursie osoba otrzyma nagrodę w postaci produktów AQUAEL o wartości 2000 PLN.
Dla wszystkich uczestników mamy upominki.

Zgłoszenia oraz wszelkie pytania należy kierować na adres: konkurs@aquael.pl do 25 marca 2018 roku, do godz. 23.59. W związku z tym, że liczba uczestników jest ograniczona, o zakwalifikowaniu się będzie decydowała kolejność zgłoszeń oraz ocena wcześniejszych osiągnięć i prac.

Regulamin konkursu: https://goo.gl/3TB8xQ.